Faqe në plotësim....

1 Gjimnazi "RAQI QIRINXHI" Korçë Publike [Këtu] Gjimnaz 082242929

2 Gjimnazi "Themistokli Gërmenji" Korçë Publike [Këtu] Gjimnaz 082243093

3 Gjimnazi "Ymer Dishnica" (Gjimnazi 3) Korçë Publike [Këtu] Gjimnaz 082242562

4 Gjimnazi Gjuhësor "FAIK KONICA"  Korçë Publike [Këtu] Gjimnaz Gjuhësor 082252159

5 Shkolla e mesme artistike "TEFTA TASHKO KOÇO"  Korçë Publike [Këtu] Artistike 082242820

6 Shkolla e mesme e bashkuar Mollaj  Korçë Publike [Këtu] MB

1 Shkolla e mesme profesionale "ISUF GJATA"   Korçë  Publike [Këtu] 082253940

2 Shkolla e mesme profesionale "IRAKLI TËROVA"  Korçë  Publike [Këtu] 082242957

3 Shkolla e mesme profesionale "NDËRTIM" Korçë  Korçë  Publike [Këtu] 082245332

4 Shkolla e mesme profesionale TIK "FAN S. NOLI" Korçë   Korçë  Publike [Këtu] 082242581

5 Shkolla e mesme profesionale "DEMIR PROGRI"   Korçë  Publike [Këtu] 082243076

SHKOLLAT 9 - vjeçare